ZAKRES PROJEKTU

PROJEKT FUNKCJONALNY

Aranżacja wnętrza przedstawiona w formie rzutu z góry, który uwzględnia układ ścian działowych, rozmieszczenie mebli i sprzętów, rozkład kuchni i łazienek.
Projekt ten pozwala dopasować układ wnętrza do potrzeb inwestora, tak aby zapewnić optymalne i ergonomiczne warunki użytkowania.

PROJEKT KONCEPCYJNY

Projekt przedstawiony jest w formie fotorealistycznych kolorowych wizualizacji wnętrza.
Przedstawia on pomysł na wnętrze pod kątem klimatu i stylistyki. Uwzględnia kolorystykę, materiały wykończeniowe, stylistykę mebli i oświetlenia oraz formę mebli na zamówienie i zabudów z karton-gipsu.
Dodatkowo możemy zaoferować wirtualny spacer po wnętrzu.
W zakres projektu wchodzi też projekt funkcjonalny.

PROJEKT ARANŻACJI

Dobór materiałów, sprzętów i mebli użytych w projekcie.
Przedstawiamy różne warianty armatury i ceramiki, mebli ruchomych, kafli, podłóg, opraw oświetleniowych, okładzin ściennych, drzwi, dekoracji okiennych i innych elementów potrzebnych do wykończenia wnętrza. Dobieramy je tak, aby pasowały do wybranej koncepcji stylistycznej wnętrza, a cenowo były dopasowane do założonego budżetu.
W zakres projektu wchodzi też projekt funkcjonalny i koncepcyjny.

PROJEKT WYKONAWCZY

Przygotowanie dokumentacji technicznej dla poszczególnych podwykonawców.
Dokumentacja zawiera rozrysowane pomieszczenia z dyspozycją instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania, ścianami do postawienia i wyburzenia, projektem sufitów podwieszanych i zabudową kartonowo-gipsową, układem płytek, gresów i parkietów, rozmieszczeniem okładzin ściennych i kolorów farb.
Opracowujemy też szczegółowe projekty łazienek, rysunki technicznych mebli na zamówienie, szkła, zabudowy kominka, schodów i balustrad oraz innych detali. Wyliczamy ilości poszczególnych rzeczy potrzebnych do zamówienia.
W zakres projektu wchodzi też projekt funkcjonalny, koncepcyjny i aranżacji.

PROJEKT POD KLUCZ

W projekcie pod klucz możemy całkowicie przejąć prowadzenie realizacji inwestycji, wchodząc w rolę inwestora zastępczego.
Zajmujemy się zamówieniami niezbędnych materiałów, koordynacją ich dostaw i harmonogramem przebiegu prac na budowie poszczególnych wykonawców. Pilnujemy dotrzymania terminowości przez dostawców i podwykonawców.
W czasie trwania realizacji prowadzimy nadzór autorki sprawdzający poprawność wykonania prac zgodnie z projektem i dokonujemy odbioru wykonanych prac.
Dodatkowo prowadzimy na bieżąco kosztorys uwzględniający wyceny wybranych materiałów i usług. W razie potrzeby optymalizujemy wybory, wskazując w co warto zainwestować, a gdzie możemy poszukać tańszego zamiennika.
Projekt pod klucz jest idealnym rozwiązaniem dla osób nie mających czasu, możliwości lub po prostu chęcią zajmowania się remontem.
W zakres projektu wchodzi też projekt funkcjonalny, koncepcyjny, aranżacji i wykonawczy.

NADZÓR AUTORSKI

Są to wizyty architekta na budowie sprawdzające poprawność wykonywanych prac, realizowanych na podstawie projektu.
Mają one na celu jak najdokładniejsze przełożenie projektu na rzeczywistość. Przed przystąpieniem podwykonawców do realizacji projektu jest on wspólnie dokładnie omawiany.
Spotkania polegają na współpracy pomiędzy wykonawcami i architektami. Na miejscu rozwiązywane są bieżące problemy, uzgadniane możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych oraz wyjaśniane niejasności i wątpliwości ze strony wykonawców, a także inwestora

PROJEKT ON-LINE

Przy tej formie współpracy wybrany projekt prowadzony jest w formie elektronicznej, a konsultacje odbywają się telefonicznie.
Dodatkowo w razie takiej potrzeby możemy dojechać na miejsce inwestycji np. w wypadku potrzeby przeprowadzenia inwentaryzacji lub prowadzenia nadzoru autorskiego.
Oferta skierowana jest przede wszystkim dla inwestorów spoza Warszawy lub z zagranicy.

HOME STAGING

Usługa stylizacji wnętrz na potrzeby wynajmu lub sprzedaży inwestycji. Home Staging ma na celu niedużym kosztem oraz niewielkimi zabiegami podniesienie jej atrakcyjności i ogólnej wartości, co przełoży się na szybsze i korzystniejsze jej wynajęcie lub sprzedanie.

PROJEKT ZMIAN DEWELOPERSKICH

Obejmuje projekt funkcjonalny czyli aranżacje wnętrza przedstawioną w formie rzutu z góry, który uwzględnia układ ścian działowych, rozmieszczenie mebli i sprzętów, rozkład kuchni i łazienek.
Projekt ma na celu dopasowanie układu wnętrza do potrzeb inwestora, tak aby zapewnić optymalne i ergonomiczne warunki użytkowania.
Do wybranej koncepcji opracowujemy dokumentacje obejmującą postawienia ścian działowych, dyspozycje instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania.
Dokumentacja ta będzie podstawą przy zgłaszaniu zmian lokatorskich u dewelopera oraz będzie pomocna przy ich przeprowadzaniu.

KONSULTACJE Z ARCHITEKTEM

Spotkanie z architektem mające na celu doradztwo projektowe w formie rozmowy.
Podczas spotkania możemy np. przeanalizować układ wnętrza, dobrać kolorystykę i materiały wykończeniowe, naszkicować rozmieszczenie punktów elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, jak i poszukać najlepszych rozwiązań na nurtujące inwestora problemy czy wątpliwości.
Pomożemy też wybrać nowe mieszkanie analizując i porównując kilka lokali pod względem rozkładu i ich potencjału.

PROJEKT MEBLI

Oferujemy projekt mebli dostosowanych do indywidualnych potrzeb inwestora, jak i dopasowanych do przestrzeni, w której mają się znaleźć.
Meble wykonane na wymiar pozwalają zagospodarować idealnie przestrzeń i w sposób funkcjonalny wykorzystać w razie potrzeby, każde wolne miejsce. Wykonane według autorskiego projektu nadadzą wnętrzu oryginalny i nie powtarzalny charakter.

WIZUALIZACJE

Możemy wykonać fotorealistyczne wizualizacje 3d wnętrz, jak i wirtualny spacer po nich.

OFERTA DLA DEWELOPERÓW

-inwentaryzacje wnętrz
-projekt wnętrza dla klientów
-projekt wnętrza pod klucz
-projekt apartamentów pokazowych
-wizualizacje 3d wnętrz
-wirtualny spacer po wnętrzu
-home staging